Bielizna ero

Kobiety, które chcą wyglądać i czuć się seksownie i atrakcyjnie i mężczyźni dla swoich kobiet: dziewczyn, żon, partnerek, kochanek.

Niektóre rodzaje bielizny erotycznej np. pończochy mogą być częścią eleganckiego – wieczorowego stroju na specjalne okazje.

Stringi zaś są noszone przez niektóre kobiety na co dzień.

Bielizna erotyczna występuje w różnych kolorach, choć oczywiście najpopularniejsze to czerwony i czarny.

Najpopularniejsze elementy bielizny erotycznej to:

  • czarne pończochy z pasem
  • seksowne majteczki
  • koronkowe biustonosze
  • przeźroczyste staniki
  • naklejki na sutki
  • komplety bielizny koronkowej
  • body stockings

Ostatnio wracają do łask pończochy i pasy od pończoch. Mało kto wie, że w zamierzchłych czasach pończochy były elementem męskiej garderoby. W XX wieku szczyt popularności pończoch przypadł po wynalezieniu nylonu przez koncern DuPont.

Obecnie pończochy w znacznej mierze funkcjonują jako bielizna erotyczna i są też przedmiotem pragnień wielu fetyszystów. Podstawowa funkcja pończoch czyli ochrona przed zimnem została przesłonięta przez funkcję estetyczną jaką jest poprawa wyglądu damskiej nogi. Pończochy wytwarza się z różnych materiałów ale najpopularniejszy jest nylon. Pończochy po angielsku to stockings. Dla tych co nie wiedzą: pończochy sięgają powiedzmy po połowy uda, a rajstopy do pasa (ang thghts, panthhose). Nie wszystkie pończochy wymagają pasa do pończoch są też pończochy samonośne. Najpopularniejszy kolor pończoch jako bielizny erotycznej to czarny.

Wiele osób zastanawia się gdzie kupić pas do pończoch. Dobrym rozwiązaniem jest profesjonalny sklep erotyczny online. Obecnie pas do pończoch może służyć jako część bielizny erotycznej.

Bodystocking – to garderoba na całe ciało, z przeźroczystego materiału stąd nazwa (przypomina pończochę na całe ciało). Oczywiście prześwitująca i bardzo powycinana. Oczywiście odnosi się to do czasów dzisiejszych gdy bodystocking jest traktowane jako bielizna erotyczna (ang. Erotic lingerie). W czasach dawnych była to po prostu jednoczęściowa bielizna na całe ciało i mogła być noszona pod ubranie.

Nowością i to trudną do kupienia są naklejki na sutki. Wiele osób nie wie, gdzie kupić naklejki na sutki bowiem, są trudno dostępne nawet w internecie.

Zgodnie z badaniami silnym erotycznym bodźcem działającym na mężczyzn są koronki i kokardki.

Różne elementy bielizny erotycznej damskiej wywodzą się od normalnej bielizny i to często męskiej. Nawet na początku XX wieku podwiązki były częścią również męskiej garderoby. Dyskusyjne pozostaje czy bielizna ero tyczna powinna więcej zakrywać czy odkrywać. Jedni wolą jak więcej jest na początku zakryte pozostawiając sporo do roboty wyobraźni. Inni wolą bardzo seksowne stringi. Granica między bielizną damską np. koronkowymi kompletami, a bielizną erotyczną jest cienka. Wie kobiet nosi na co dzień stringi lub koronkowe komplety.

Również mężczyźni zwracają różną uwagę na części kobiecego ciała. Jedni patrzą najpierw na twarz inni na piersi. Wiele elementów bielizny erotycznej po prostu poprawia niedoskonałości urody – np. czarne pończochy wyszczuplają i wydłużają optycznie nogi. Czerwone majtki wywołują podświadomą reakcję seksualną, pobudzenie wzrost tętna i ciśnienia krwi.

Leave a Reply